Shiten Kangallat

Shitet nga: **** 13 Maj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shiten kangallat i kan 1 vjet e gjysem jan shum te mir dhe te shtir jane mashkulle femer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim