Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shtime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Shtime,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shtime ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:00 Shitorja Vetura , Shtime

Blejm Vetura Rks Aksidentuar pa Dogan Defekt Etj

1 859 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:50 Vetura , Shtime

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:35 Kafshë në fermë , Shtime

Qurat

23 EUR Price Reduced

Sot 19:26 Kafshë në fermë , Shtime

Shitet lopa

3 EUR

Sot 17:11 Telefona celular , Shtime

iPhone 14 Pro Max 128gb CE ��

970 EUR

Sot 13:57 Vetura , Shtime

seat leon

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:22 Të tjera , Shtime

Dru bung e qarr

11 EUR

Sot 13:15 Vetura , Shtime

Caddy

36 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:09 Vetura , Shtime

Shitet ml 40 cdi baj ndrim

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:08 Vetura , Shtime

audi a7 bitdi MTM

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:07 Shtëpi , Shtime

SHITET URGJENT SHTEPIA NE HAJVALI

49 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:19 Vetura , Shtime

Shitet Vetura Mini Coper sport

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:15 Vetura , Shtime

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:57 Vetura , Shtime

Limozina DINI ��+38344333917

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:40 Kafshë në fermë , Shtime

Shitet Mshtjerra

1 680 EUR

Dje 21:39 Kafshë në fermë , Shtime

Bikaa

Dje 21:38 Kafshë në fermë , Shtime

SHITEN BIKAT

Dje 17:16 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Shtime

IMT 533

2 600 EUR

Dje 15:05 Vetura , Shtime

Opel corsa 1.3 cdti

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:04 Vetura , Shtime

Opel corsa d, dizel 1.3 eco flex vp. 2010

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Qilimë dhe Perde , Shtime

Qilim

60 EUR

Dje 14:25 Mobilje/Inventar dhe Dekorim Mobilje salloni , Shtime

Mobilje salloni

500 EUR

Dje 12:24 Të tjera , Shtime

Shiten drut

Dje 10:28 Punë Nderitim dhe arhitekturë , Shtime

IZOLIME ME KONDOR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shtime juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione