Panela solar per uj te nxehte

600 EUR

800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "Termoballkan" Sh.P.K. 13 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Komuna
Pejë
Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te perfitoni
nga energjia e paster diellore duke mos e ndotur ambientin dhe duke i kyrsyer shpenzimet e energjise per nxemje qendrore.Kursimet nese instaloni panela solar jane :
Kurseni 80% te rrymes ose 800.00€/ ne vit, 30% te druve ose 50% te pelletit

https://www.facebook.com/TermoBallkan-shpk-243094012762421/?ref=bookmarks
"Termoballkan" Sh.P.K.
044230780
Leaflet
Në fillim