Panela solar per uj te nxehte

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "Termoballkan" Sh.P.K. Dje 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 68 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

600 EUR   800 EUR

Komuna: Pejë
Kompani e specializuar për shitje, projektim dhe montim të nxemjes solare e cila ju mundeson qe te perfitoni
nga energjia e paster diellore duke mos e ndotur ambientin dhe duke i kyrsyer shpenzimet e energjise per nxemje qendrore.Kursimet nese instaloni panela solar jane :
Kurseni 80% te rrymes ose 800.00€/ ne vit, 30% te druve ose 50% te pelletit

https://www.facebook.com/TermoBallkan-shpk-243094012762421/?ref=bookmarks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim