Shpalljet e kompanisë Publikuar: Dhj 03 2023 09:31

Kuzhina me Porosi Fer Dizajn

Publikuar: Dhj 03 09:31
Shikime: 35
Fer Dizajn.
Prodhimi:
Kuzhina Moderne material antibakterial MDF gllas
Pllak pune kompakt pllak ose drras 4 cm e plastifikuar kunder ujit.
Paisjet elektronike
Gorenje 6 vite garancion
Beko 5 vite garancion
Ekollux5 vite garancion

Mekanizmat, kav, dtc 3D me omertizer .
Transportin Matjen si dhe montimin ne ter teritorin e kosoves.
Kontakti:
Viber +383 44 799-989
Whatsapp +38349/494-039
Tel 044/222-451
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Fer Dizajn

...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Ferizaj

049494030

Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
35
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 6 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

049494030

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione