Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Dragash

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Dragash , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dragash ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:01 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Dragash

Bmw 330i

28 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 17:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Dragash

Peugeot 308 SW 1.2 benzin super gjendje PA DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Korr 14:11 Elektroshtepiake dhe Teknikë e bardh  ·  Të tjera  ·  Dragash

Mikser

500 EUR

10 Korr 22:36 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Dragash

Opel Vectra 2.0 DTI

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 18:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

computer

200 EUR

08 Korr 23:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dragash

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

6 600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 14:40 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Dragash

Shitet Aparat per Akullore

1 800 EUR

06 Korr 17:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  1007  ·  Dragash

Peugeot kamionet

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 12:02 Materiale për ndërtim  ·  Dragash

Gur dhe Rrasa me Ngjyra të Ndryshme

8 EUR

04 Korr 09:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesë rezerve  ·  Dragash

Toma vnkoviq

30 Qer 23:26 Vetura  ·  Zastava  ·  750  ·  Dragash

Zastava 750(fiq)

Viti: 1982
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Qer 08:42 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Pjesë rezerve  ·  Dragash

Toma vinkoviq

27 Qer 13:53 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Dragash

Prodhim I Mobiljeve

27 Qer 08:14 Vetura  ·  Ford  ·  Grand C-Max  ·  Dragash

Ford Fokus C Max Automatik 2.0 Diesel 7 Ulese

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 05:59 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Dragash

Zagar trengjrsha

1 EUR

26 Qer 13:51 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Dragash

Prese

26 Qer 13:50 Vetura  ·  Daewoo  ·  Kalos  ·  Dragash

Shitet daewo kalos 1.2 benzin. Viti 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 22:23 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Dragash

Shitet Bmw 330i Benzin 2019 62.000Km

2 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Qer 01:48 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Dragash

Renault Trafic T27 dci 100

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 02:23 Servis për makina  ·  Dragash

servis per bmw

23 Qer 01:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Dragash

Tiguan 2.0 Tdi 4 Motion

17 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Qer 01:31 Vetura  ·  Daewoo  ·  Kalos  ·  Dragash

Shitet daewo kalos 1.2 benzin

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 20:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

Shitet

450 EUR

19 Qer 10:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Dragash

Prodhim I Mobiljeve

17 Qer 17:55 Telefona celular  ·  AT&T  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

android box

38 EUR Price Reduced

17 Qer 07:51 Servis për makina  ·  Dragash

Dyer per garazha

16 Qer 05:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Dragash

( ˇ෴ˇ )Whatsapp: +12108028327. BUY CRYSTAL METH ONLINE. ˶⚈Ɛ⚈

700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Qer 22:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Dragash

Tip top

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Dragash juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione