Tavoline e ushqimit

Shitet nga: Jeta Sot 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Pejë
Pajisje
Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e ushqimit e cila eshte blere ne Mobin . Dimenzionet e tavolines jane: Gjatesia 1.50 cm, ndersa gjersia 90 cm.
Qmimi i volitshem.
Leaflet
Në fillim