Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tryeza dhe Karrige në shitje dhe me qera

Tryeza, karrige, tenda dhe shatora në shitje. Gjeni tenda dhe shatora me karrige dhe tryeza për të gjitha llojet e eventeve të mbajtura në shtëpi.


Kërkoni shpallje për tenda dhe shatora dimërore dhe verore me tryezë dhe karrike si dhe tavolina dhe karrika lëvizëse për zyre në mesin e 7.385 shpallje për tryeza dhe karrige.

Dje 23:45 Tryeza dhe Karrige  ·  Fushë Kosovë

Tavolinë buke me 6 karrige

Dje 16:56 Tryeza dhe Karrige  ·  Pejë

Tavolin e trepezaris

130 EUR

Dje 16:52 Tryeza dhe Karrige  ·  Pejë

Tavoline e ushqimit

Dje 14:43 Tryeza dhe Karrige  ·  Gjakovë

Tavolin

290 EUR

Dje 14:15 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Shitet tavolina e ndejes

80 EUR

Dje 14:07 Tryeza dhe Karrige  ·  Ferizaj

Tavoline me 6 karrike

200 EUR Price Reduced

Dje 12:11 Tryeza dhe Karrige  ·  Prishtinë

Tavolin

80 EUR

Dje 11:30 Tryeza dhe Karrige  ·  Skenderaj

Tavoline buke

150 EUR

Keni vendosur të organizoni një event në oborrin e shtëpisë suaj por nuk i keni gjërat e mjaftueshme për ta realizuar atë? Apo dëshironi të rregulloni zyrën tuaj me karrika lëvizëse dhe tryeza?


Tek ne mund të gjeni çfarë ju duhet. Platforma MerrJep.com, iu ofron të merrni me qera tenda dhe shatora me karrige dhe tryeza në mënyrë që eventi juaj të ketë hapësirën dhe komoditetin e duhur. Si dhe të kompletoni zyrën tuaj me karrika dhe tryeza adekuate.


Gjeni karrika dhe tavolina në MerrJep.com


Kërko shpallje për tryeza dhe karrike dhe blej ato me çmimet më të arsyeshme në treg. Varësisht nëse jeni duke kërkuar karrika dhe tavolina për zyre apo për tryezari, MerrJep.com iu ofron gamë të gjerë për të gjitha llojet e karrikave dhe tavolinave si karrika për lokal të berberit, karrika për sonyplaystation, karrika dhe tavolina për terasë, separe, tavolina për zyre, trepezari, karrika lëvizëse dhe karrika apo tavolina tjera të modeleve të ndryshme e shumë të tjera.


Për të gjetur më lehtë llojin e karrikave dhe tavolinave që kërkoni filtroni shpalljet në bazë të modelit të karrikave dhe tryezave dhe shiko shpalljet vetëm për ato modele që iu interesojnë juve.


Tryeza dhe karrige me qera


Jeni duke kërkuar për tryeza dhe karrige me qera për evente të ndryshme familjare? Kërko për tenda dhe shatora me tryeza dhe karrige në MerrJep.com dhe merr me qera tryeza dhe karrige me ofertat më të mira për ju.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione