Publikuar: Mar 09 2022 02:33

Kolicat ne shitje.

EUR

EUR
Publikuar: Mar 09 02:33
Shikime: 122
Shitet kolica me 3 pjese perdorimi,shume pak e perdorme eshte e firmes lorelli jan ne gjendje shume te mire ,ka dhe canten e bebit, e kam bler 450 euro dhe e shes per 120 euro
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
122
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

044716951

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione