Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Për fëmijë Të gjitha në Pejë

Lodra , 297
Veshje , 121

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Për fëmijë,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Për fëmijë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:00 Lodra , Pejë

Shiten Lodrat

600 EUR

06 Qer 20:02 Lodra , Pejë

Shes luhajen per femij

45 EUR

06 Qer 09:02 Mobilje/Pajisje , Pejë

Mbulesa

30 EUR

05 Qer 19:50 Mobilje/Pajisje , Pejë

Mbulesa shtrati

30 EUR

05 Qer 19:45 Mobilje/Pajisje , Pejë

Mbulesa

30 EUR

01 Qer 08:58 Mobilje/Pajisje , Pejë

Kolice per femije

60 EUR

30 Maj 14:29 Mobilje/Pajisje , Pejë

kolica

60 EUR

30 Maj 13:46 Mobilje/Pajisje , Pejë

Shite

25 EUR Price Reduced

28 Maj 20:37 Mobilje/Pajisje , Pejë

Karroca/Kolic

300 EUR

28 Maj 20:36 Mobilje/Pajisje , Pejë

Karroc/Kolic

300 EUR

28 Maj 17:30 Mobilje/Pajisje , Pejë

Ulse&Luhatëse

35 EUR

28 Maj 17:23 Mobilje/Pajisje , Pejë

Luhatese per femije

40 EUR

28 Maj 17:23 Mobilje/Pajisje , Pejë

kolice per femije

60 EUR

28 Maj 17:22 Mobilje/Pajisje , Pejë

Shes Luhajen

30 EUR

28 Maj 15:09 Mobilje/Pajisje , Pejë

gitare

120 EUR

28 Maj 14:54 Mobilje/Pajisje , Pejë

dyshek per femij

200 EUR

28 Maj 14:54 Mobilje/Pajisje , Pejë

dyshek per femij

200 EUR

27 Maj 18:46 Lodra , Pejë

Shes luhajen per femij

75 EUR

25 Maj 00:03 Lodra , Pejë

Shitet babadimri

45 EUR

20 Maj 02:30 Mobilje/Pajisje , Pejë

Shiten

19 Maj 15:11 Mobilje/Pajisje , Pejë

Tricikull

40 EUR

19 Maj 15:05 Mobilje/Pajisje , Pejë

Biciklet

60 EUR

18 Maj 10:26 Mobilje/Pajisje , Pejë

dyshek per femij

200 EUR

17 Maj 09:46 Mobilje/Pajisje , Pejë

shiten

10 Maj 20:37 Lodra , Pejë

Biciklet

15 EUR

09 Maj 07:12 Mobilje/Pajisje , Pejë

Shitet dhoma e gjumit per 2 femije .

250 EUR Price Reduced

07 Maj 14:44 Mobilje/Pajisje , Pejë

Krevet me rrym

80 EUR Price Reduced

07 Maj 14:10 Veshje , Pejë

Kostum i palaqos (kllown)

200 EUR

02 Maj 22:56 Mobilje/Pajisje , Pejë

Shitet

99 EUR

29 Pri 15:36 Veshje , Pejë

Kostum i kllown (palaqos)

220 EUR

29 Pri 13:33 Lodra , Pejë

lodra per femije

1 EUR

24 Pri 02:20 Mobilje/Pajisje , Pejë

Tricikul dhe ulse veture

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Për fëmijë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Për fëmijë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione