frigorifer vitrin

110 EUR

Shitet nga: eki 27 Korr 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Komuna
Prizren
Prodhimet
Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi
LG
Modeli
Model Tjeter
Ne Ortakoll shitet figorifer vitrin ne gjendje te mir,dimenzione 215×85 me cmim volitshem 110e.
Leaflet
Në fillim