SHPURET ELEKTRIK FURR ELEKTRIKE PLLAKA ELEKTRIKE

99 EUR

Shitet nga: limi 11 Dhj 04:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Rahovec
Prodhuesi
Gorenje
Modeli
Gorenje
SHESIM SHPURETIN ELEKTRIK ME FURR PER PJEKJE DHE PLLAKAT PER ZIERJE, ME KAPAK,
DIMENSIONET: 88X60X65 CM

SHPURETI ESHT SHUM PAK I PERDORUR
VETEM KUR JEMI ARDH NE PUSHIME VERORE,
CMIMI 100.- EURO

VETEM PER MES VIBER WHATSAPP SMS,
INFOT: 0037744535151
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione