Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gorenje Gorenje Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje Gorenje | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Pri 20:59 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporet i gorenjes

90 EUR

04 Pri 15:23 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Shporet elektrik me xham

1 EUR

03 Pri 21:13 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Shitet shporeti

130 EUR

18 Mar 11:29 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

orgent maqinen per qkollada

999 EUR

13 Mar 15:44 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shitet furra dhe pllakat e shporetit

130 EUR Price Reduced

13 Mar 11:49 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Lipjan

Shporet i rrymes gorenje

35 EUR

10 Mar 09:15 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Shporet elektrik gorenje 55€

55 EUR

04 Mar 22:44 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Besianë

shporet i rrymes

160 EUR

04 Mar 22:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Artanë

shes

160 EUR

01 Mar 17:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Shporet elektrik Gorenje

70 EUR

20 Shk 16:13 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Shporet elektrik Gorenje

70 EUR

16 Shk 10:54 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

shes shporet elektrik

99 EUR

16 Shk 10:50 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Drenas

shes shporet elektrik

99 EUR

27 Jan 09:40 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Shporet i rrymes

150 EUR

22 Jan 23:59 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Skenderaj

Shiten paisjet

19 Jan 09:19 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

furr per pjekje

110 EUR

19 Jan 09:10 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Burim

Shporet elektrik.

25 EUR

17 Jan 13:27 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shitet Mikrovala - Firma Gorenje

130 EUR

13 Jan 17:50 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Deçan

Shitet Shporeti Elektrik

150 EUR

08 Jan 19:34 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporet gorenje

150 EUR

06 Jan 21:39
Linku:
Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjakovë

Shporet me dru dhe furre

50 EUR

31 Dhj 20:06 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Fushë Kosovë

Shitet shporti i rrymes

80 EUR

17 Dhj 02:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporet

120 EUR

04 Dhj 13:48 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjakovë

Shitetet

170 EUR

28 Nën 20:04 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Fushë Kosovë

Shitet Shporeti Gorenje 80€

80 EUR

21 Nën 20:23 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Kalldaj Me Pelet 20kw

750 EUR

20 Nën 14:53 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporeti

70 EUR

17 Nën 12:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Shporet

80 EUR

15 Nën 21:13 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Shitet Kamini me qynga

300 EUR

10 Nën 15:11 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shes furren dhe pllaken per pjekje

50 EUR

09 Nën 15:53 Shitore Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Boce/ bombole plini

15 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
08 Nën 15:33 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shes furren dhe pllaken per pjekje

50 EUR

07 Nën 23:28 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shes furren dhe pllaken per pjekje

50 EUR

29 Tet 13:05 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjilan

Shes shporetin elektrik

29 Tet 04:32 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Vushtrri

Aparat per uj

50 EUR

19 Tet 22:40 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Furr

80 EUR Price Reduced

18 Tet 14:06 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Ferizaj

Furrë

90 EUR

07 Tet 22:17 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prizren

Kamin - Gorenje

140 EUR

11 Sht 11:33 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Mitrovicë

Shitet

11 Sht 01:40 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Gjakovë

Shporet Gorenje

130 EUR

06 Sht 19:29 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporet

30 EUR

05 Sht 12:43 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporet me plloqa

40 EUR

03 Sht 20:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Shporet me plloqa

60 EUR

31 Gush 19:01 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Kamin

1 EUR

07 Gush 12:53 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Viti

Paisje per restoran

07 Gush 02:10 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Pejë

Shitet kuzhina

220 EUR

22 Korr 12:11 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Fushë Kosovë

Shitet

120 EUR

18 Korr 00:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Fushë Kosovë

Furre

09 Qer 13:25 Furra dhe mikrovalë  ·  Gorenje  ·  Gorenje  ·  Prishtinë

Furre

300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje Gorenje | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione