Ore Me mekanizem dhe Automatic

55 EUR

Shitet nga: Noli 12 Korr 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Prodhimet
Për meshkuj
Ore me mekanizem dhe automatic
E sapo ardhur nga Holanda

Nr tel:045990781
Leaflet
Në fillim