Publikuar: Shk 24 2024 12:52

Shiten seti Gitarave komplet me pjesët percjellëse

Publikuar: Shk 24 12:52
Shikime: 38
Shiten seti Gitarave komplet me pjesët percjellëse :çantat e gitarave,kabllot,mbajtse e gitares,tuner.
Gitara elektrike:
Marka - Wood Noise
Modeli - Les Paul
Gitara Klasike:
Marka - Arenas
Modeli - KlasikeGitara elekektrike dhe Klasike janë të perdorura shumë pak dhe vijin së bashku me çantat e tyre dhe kabllot
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
38
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 3 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+38344158487

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione