Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Instrumente me tel dhe shtesa të tyre në shitje


Instrumente me tel dhe shtesa të tyre në shitje. Kërko shpallje për instrumente me tel të reja dhe të përdorura dhe gjej gitare, sharki, sharki turke, çifteli, kitare klasike, vegla folklorike, sharki, violin, viola, kitare ranch, kitare elektrike, kitare electro-acoustik, violinqelo, kitare akustike, violin chello, bas gitare, klarinet dhe shumë instrumente tjera me tel me çmime të volitshme në MerrJep.com.


Gjej shtesa të instrumenteve me tela si tela të kitarës, çantë për kitare, çantë për violin dhe shtesa tjera të instrumenteve në mesin e 895 shpalljeve për instrumente me tel në MerrJep.comSot 08:04 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Korg pa1x

400 EUR

Sot 08:01 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Drenas

Vegla Muzikore

Dje 19:45 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

Qifteli

150 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 19:37 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Sharki

450 EUR Price Reduced

12 Pri 07:08 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Sllev EuroPower 2x700 Wat

250 EUR

12 Pri 07:08 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Lipjan

Dynacord Xa1

3 700 EUR

11 Pri 23:34 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

GUITAR IBANEZ

450 EUR

11 Pri 17:33 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

GUITAR DEAN

300 EUR

11 Pri 13:59 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

BASS J&D

200 EUR

08 Pri 18:31 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

GUITAR J&D

250 EUR

08 Pri 09:42 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Amplifer Gitarje BLACKSTAR

110 EUR

06 Pri 12:00 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Gitare Eleke

225 EUR

06 Pri 11:59 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Gitare Elek-akustike

155 EUR

06 Pri 11:57 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Gitare Elektrike Harli Benton

230 EUR Price Reduced

05 Pri 13:37 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Fushë Kosovë

Gitare

420 EUR

05 Pri 13:34 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Gjakovë

Qifteli

155 EUR

03 Pri 12:27 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Shes Gitaren Gretsch

400 EUR

27 Mar 13:27 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Pejë

Transpoz

250 EUR

26 Mar 22:39 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

kitare

120 EUR

23 Mar 17:17 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

Shes gitaren Gretsch

400 EUR

23 Mar 10:12 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Prishtinë

kufje

20 EUR

22 Mar 13:46 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Pejë

Rcf 935 a

18 Mar 10:10 Instrumente me tel dhe shtesat e tyre  ·  Ferizaj

Violin e vjeter

120 EUR


Përzgjedhje e madhe e instrumenteve me tel të markave dhe modeleve të ndryshme në MerrJep.com. Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu blerjen e instrumenteve me tel dhe shtesave të tyre të reja dhe të përdorura nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Instrumente me tel dhe shtesa në shitje


Eksploro gamën e gjerë të instrumenteve me tel dhe shtesave të ndryshme të reja dhe të përdorura që MerrJep.com ofron. Gjej instrumente me tel të modeleve dhe markave të ndryshme si gitare, sharki, sharki turke, çifteli, kitare klasike, vegla folklorike, sharki, violin, viola, kitare ranch, kitare elektrike, kitare electro-acoustik, violinqelo, kitare akustike, violin chello, bas gitare, klarinet dhe shtesa si tela të kitarës, çantë për kitare, çantë për violin dhe shtesa tjera në MerrJep.com.


Blej dhe shit instrumente me tela dhe shtesa në MerrJep.com


Kërko shpallje për instrumente me tela dhe shtesa të reja dhe të përdorura nga të gjitha llojet dhe markat në gjithë Kosovën. Gjeni ofertat më të mira për instrumente me tela si violin, sharki, kitare, çifteli, klarinet dhe instrumente tjera me tela të markave të ndryshme si Yamaha, SAZ, Korg dhe marka tjera në MerrJep.com.


Nëse keni instrumente me tela apo paisje shtesë të reja dhe të përdorura për të shitur eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për instrumente me tela dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për instrumente me tela dhe shtesa të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione