Hk audio Projector Activ

Shitet nga: Armend 05 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Shitet seti hk activ ne gjendje te shkelqyshme te perdorura shum pak.Janë te ardhura nga Austria nuk janë perdor ne Ks asniher.te interesuarit mund te kontaktojn me nr e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim