shes 2 slleva

Shitet nga: crystaal 21 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
shes dy slleva skytec pro 1000 2x500 wat 1sezon te perdorem ne gjendje te mir shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim