Teknik Muzikore - ULTRA - Q PRO 5 BAND PEQ 2200

Shitet nga: Ismet 07 Tet 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ-paisje
Per mikrofon, rregullim, filtrim dhe ndryshim te tonit te zerit te mikrofonit.
Eshte ne gjendje te rregullt.
Kemi edhe gjera tjera muzikore, ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim