Klyshi Malinos Belg rac e pastert

0 EUR

Shitet nga: Gent 28 Gush 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Kafshet shtëpiak
Qen
Shitet klyshi rac e pastert prej familjes me pedigre garancjon ne rac. Gjinija mashkull mosha 28 gusht i bon 3 muj vakcinen e kryme muj me ju dergu video qysh osht tu u trajnu .
Prindrit jan Bruno dhe Kita 👑
Per me shum informacione kontakto ne viber.

Viber - +38345381721
Leaflet
Në fillim