Shes klyshin Aziat

Shitet nga: Muhamed Krasniqi 26 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kafshet shtëpiak : Qen
Mosha 1 javesh . Klyshi asht i ngushem dhe rritet shume shpejt . Qmimin sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim