Publikuar: Qer 12 2022 10:16

DETAJET E INXHINIERISË MEKANIKE nga Karl-Heinz Decker

Publikuar: Qer 12 10:16
Shikime: 69
DETALET e INXHINIERISË MEKANIKE (ELEMENTI STROJEVA) nga Karl-Heinz Decker)
Libër representativë nga Gjermania i përkthyer nga Universiteti i Zagrebit. Libri ka 542 faqe. - Lidhjet e pa zbërthyeshme - Lidhjet e zbërthyeshme - Sustat - Akset dhe Boshtet - Kushinetat - Llidhëset, transmetuesit rripor; me zingjirë; me dhëmbëzorë; transmetuesit planetarë etj.
Këtë literaturë duhet ta kenë në dispozicion jo vetëm ndërmarrjet prodhuese dhe të gjitha nivelet e sistemit arsimor, por, edhe çdo punëtori serioze e cila ballafaqohet me projektimin, mbarëvajtjën e procesit prodhues, mirëmbajtjën mekanike dhe planifikimin e veglave të inxhinierisë mekanike.
Transport i sigurt me NPost
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Transporti me "NPost", nga: EUR
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
69
Blej tani

Transporti me "NPost", nga: 2 EUR

Transport i sigurt me NPost

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione