Shiten derbi per pushk tereja prej gjermanie

Shitet nga: Florim 19 Sht 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten derbi per pushk tereja original prej gjermanie 045588491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim