Shiten derbi prej gjermanie tereja per pushk

Shitet nga: Florim 09 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten derbi te reja per pushk ose sniper treja prej gjermanie 045588491
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim