Kung Fu Nunchuck

15 EUR

Shitet nga: Ardit 10 Tet 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
KungFu NunChuck, me qmim te volitshem. Nuk eshte arme e ftofte, perdoret per trajnim te atyre qe jan marakli ne KungFu. Eshte e sigurt dhe e shpejt. Qmimi 15 euro.

Te interesuarit me lajmroni ne Email ose ne numer telefonit VIBER
+38649202657
Ardit
Leaflet
Në fillim