Detector ari Gold hunter

1 950 EUR

Shitet nga: iseni 22 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Gold hunter kerkonThesaret dhe ari nën sistemin e kërkimit në tokë.
Ari natyror dhe venat prej ari dhe copa ari dhe sistemi i kërkimit të minierave nëntokësore.
Diamante sistemi i kërkimit nëntokësor.
Sistemi i kërkimit nëntokësor argjendi.
Shpellat dhe boshllëqet dhe varret e lashta sistemi i kërkimit nëntokësor.
Sistemi nëntokësor i kërkimit të gurëve të çmuar
Mund të zgjidhni distancën e gjatë të kërkuar duke rregulluar shkallën me tastin e kontrollit. zgjedhjet për diapazonin e pajisjes (500 metra) ose (1000 metra) ose (1,500 metra) ose (2000) metra pingul.

Pas përfundimit të cilësimeve dhe fillimit të procesit të zbulimit pajisja do të fillojë të dërgojë dhe marrë frekuenca të veçanta për të zbuluar.

Lloji që do ta zgjidhni nga lista, deri në 35 metra nën tokë.

Kur pajisja merr sinjal, ajo do ta ndjek sinjalin automatikisht drejt shënjestrës dhe kur kthehet drejt objektivit të referuar nga dërguesi dhe antena e marrësit të sinjalit.

dhe Kur të jeni mbi Qendrën e synuar, pajisja do të mbështjellë me një lëvizje rrethore që do të thotë se jeni mbi objektivin.Viber +41792183995
Whatsap +41792183995
BEJ DHE NDRRIM ME QKA TUM KONVENON
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione