TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 045587719

0 EUR

Shitet nga: Tenda Sot 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lipjan

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE QDO KOH JENI TE MIR PRITUR NE NR 045587719 SHERBIM NE TER KOSOVEN TE SHPEJT TE SAKT NE QDO KOH 24/7


Leaflet
Në fillim