TENDA KARRIKA DHE TAVOLINA ME QERA

Shitet nga: Tenda 14 Pri 02:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Mitrovicë
Japim me qera tenda karrika dhe tavolina per dasma syneti ahengje dhe raste te ndryshme familjare po ashtu kem edhe tavolina per qifte dhe syneti. Ju mirpresim ne kta numra telefono
049453775 / 049577313 / 044 405621
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim