PASSCARD - Partneret që do tju ofrojn zbritje cmim

12 EUR

Shitet nga: Shpetim 12 Tet 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Partneret në lidhje të ngusht me PASSCARD, që ofrojn zbritje të medha si linja autobusave , kompani të mobilave telefon, kolegje private, firma të njohura të veshjeve , barnatore e shumm e shum të tjera. Zbritje nga 30% deri në 50%, për student që tu mundesohet lirime dhe të kenë me te lehte studimet. Çmimi per paisjen me karten ID te Passcard që zgjat me ofert nje vjeçare eshte vetem 12 euro. Na kontaktoni në numrin e tel. 049895336. Jemi aty me ju. Faleminderit për mirkuptimin
Shpetim
049895336
Leaflet
Në fillim