SHES MJALTE DANDELIONI-SHERUES MAJASILI^

10 EUR

Shitet nga: Dandelion 27 Maj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes mjalte Dandelioni me shije fantastike. Pervec shijes se mire, kjo mjalte perdoret per sherimin e Majasilit te jashtem dhe te brendshem.

Cmimi per nje tegull 1 kg eshte 10 euro!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione