Shitet rezervari, sistemi pik pik, teli dhe stubat

140 EUR

180 EUR

Shitet nga: Kushtrim 16 Korr 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shtime
shitet rezervari 1000 litra, sistemi pik pik rreth 1000 metra me paisje percjellse, tel rreth 400 metra dhe stube rreth 40 copa.
Kushtrim
045275435
Leaflet
Në fillim