Shitet Trafika

Shitet nga: Alban Blakqori 23 Mar 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Besianë
Shitet Trafika me dimensione , Gjatësia:5m dhe Gjerësia 4m , Lartësia 2.50m .
Është e ndërtuar nga Polisteri dhe Hekuri.
Për më shumë , telefononi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim