Shtepi me qera per Biznes apo Banim

Jepet me qera nga: Elmi 27 Korr 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Drenas
Leshoj me qera katin e shtepis pranë QKMF-së dhe parkut te qytetit të Drenasit e pershtatshme per Ordinance,Laborator ose për Banim.044504883 /045848560 ose viber +18152123145
Leaflet
Në fillim