Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

zogj - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe zogj , kategori , ose vendndodhje Besianë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj zogj Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Besianë

Pula zogj

60 EUR

19 Maj 13:59 Të tjera  ·  Besianë

Pul me zoj

30 EUR

14 Maj 08:42 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Shes ndrroj zogj shota

12 Maj 22:54 Të tjera  ·  Besianë

Shesim pula me zogj

13 Mar 11:45 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Vez te fresketa te fllanzave

02 Mar 19:20 Makina dhe Vegla  ·  Besianë

Inkupator per zogj

60 EUR

23 Maj 14:56 Të tjera  ·  Besianë

Pul

20 EUR

22 Mar 15:22 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Vez per inkubim

17 Mar 21:13 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zogj

17 Mar 21:13 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Zogj

06 Tet 15:31 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Zogj kanarine

100 EUR

11 Korr 03:32 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Shiten zogjt

05 Korr 21:11 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zogj te ndryshum

23 Maj 19:47 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Pul me zogj

11 Maj 18:02 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Pula

17 Pri 14:17 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Okupator

120 EUR

08 Pri 11:39 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Knojsi dhe pula amroke dhe zogj

07 Pri 11:42 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Knojsi dhe zogj

26 Mar 22:03 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Besianë

Okupatror per zogj

110 EUR

18 Mar 08:52 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Shiten vezet dhe zogjet

17 Mar 11:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Besianë

zogj te mishit

5 EUR

15 Mar 04:38 Të tjera  ·  Besianë

've te freskta

6 EUR

15 Shk 19:32 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zogje

09 Shk 22:12 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

Pula

10 Nën 15:25 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Besianë

Pula dhe zogj

15 Gush 17:08 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Pula me zogj

14 Gush 15:25 Kafshë shtëpiake  ·  Shpendë  ·  Besianë

pul me zogj

11 Gush 15:19 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Shtien

27 Korr 11:14 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

26 Korr 11:16 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

26 Korr 07:34 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

25 Korr 20:52 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

22 Korr 11:49 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

21 Korr 18:49 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

20 Korr 21:30 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

20 Korr 09:56 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

18 Korr 12:36 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

17 Korr 19:08 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

17 Korr 14:07 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

16 Korr 18:55 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj

16 Korr 14:25 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj mishi

15 Korr 19:47 Kafshë në fermë  ·  Besianë

Zoj mishi

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj zogj | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Zogj në kategorinë Kafshë në fermë
  • Zogj në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Zogj në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Zogj në kategorinë Punë
  • zogj në kategorinë Patundshmëri
  • zogj në kategorinë Anije dhe skuterë uji
  • Zogj në kategorinë Qen
  • Zogj në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Zogj në kategorinë Shpendë
  • Zogj në kategorinë Vila

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione