Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viqa - Biznes dhe punë Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera, Ofrohet punë, Kërkohet punë në Gjakovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viqa,kategori,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viqa Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera, Ofrohet punë, Kërkohet punë | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

03 Jan 21:21 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes viqat

3 EUR Price Reduced

30 Dhj 23:16 Kafshë në fermë , Gjakovë

Llotofriz per qumsht

27 Dhj 18:23 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa bika

1 EUR

03 Dhj 13:12 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

13 Nën 23:45 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes lotofrizin

13 Nën 23:44 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shrs lotofrizin

16 Gush 13:59 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

20 Korr 00:09 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

12 Pri 16:29 Kafshë në fermë , Gjakovë

She's viqa mashkuj

380 EUR

11 Pri 16:58 Kafshë në fermë , Gjakovë

She's viqa mashkuj

380 EUR

28 Dhj 08:50 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet lopa me viq

1 600 EUR

05 Dhj 23:08 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet

1 EUR

05 Dhj 14:36 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet

1 EUR

21 Nën 11:28 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

17 Nën 03:27 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

3 EUR

17 Nën 03:27 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

3 EUR

15 Nën 15:44 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shes viqa maz

380 720 EUR

11 Nën 10:22 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

1 EUR

19 Sht 10:15 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

15 Sht 20:01 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten 4 viqa

350 EUR

11 Sht 13:44 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

10 Sht 05:03 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

10 Sht 05:03 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

10 Sht 05:03 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

08 Sht 11:54 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

31 Korr 19:14 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shiten viqat mashqi

15 Shk 13:33 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

12 Shk 21:42 Kafshë në fermë , Gjakovë

Shitet ose ndrrohet kali

1 EUR

12 Dhj 12:33 Kafshë në fermë , Gjakovë

viqa bika

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viqa | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera, Ofrohet punë, Kërkohet punë | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Viqa në kategorinë Kafshë në fermë
  • Viqa në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • Viqa në kategorinë Makina
  • Viqa në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • viqa në kategorinë Artikuj për koleksion
  • viqa në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes
  • viqat ne shitje në kategorinë Vetura | Jeep
  • Viqa në kategorinë Aksesorë dhe Orë
  • viqa në kategorinë Kafshë në fermë
  • viqa ne shitje në kategorinë Kafshë në fermë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione