Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Viqa - Kafshë në fermë Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Viqa,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Viqa Të gjitha | Kafshë në fermë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:05 Kafshë në fermë , Besianë

Viqa t qumshtit

250 EUR

Sot 11:57 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa gjermane e barsume

1 550 EUR

Dje 23:42 Kafshë në fermë , Drenas

Viq mashkull

Dje 20:45 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet mzati 400kg

Dje 20:44 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet Lopa

Dje 11:28 Kafshë në fermë , Kastriot

Shiten 1 viqa mashkuj 3 mujsh

5 EUR

04 Dhj 17:23 Kafshë në fermë , Gjilan

viqa te qumshtit

5 EUR

04 Dhj 16:49 Kafshë në fermë , Therandë

Viqa

03 Dhj 15:47 Kafshë në fermë , Gjakovë

Viqa

02 Dhj 16:47 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten 5000 duj san dhe detelin

1 EUR Price Reduced

02 Dhj 11:51 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet Lopa

01 Dhj 21:00 Kafshë në fermë , Rahovec

Lopet pa viqa shiten

1 700 EUR

01 Dhj 20:51 Kafshë në fermë , Besianë

Viqa te qumshtit

250 EUR

01 Dhj 20:35 Kafshë në fermë , Malishevë

Viqa

1 300 EUR

29 Nën 22:37 Kafshë në fermë , Shtime

Shes viqat

29 Nën 04:47 Kafshë në fermë , Drenas

Viqa mashqi nga 7muj

1 540 EUR

29 Nën 04:46 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten 3 viqa mashqi

26 Nën 00:11 Kafshë në fermë , Prishtinë

Viqa

1 EUR

25 Nën 11:15 Kafshë në fermë , Mitrovicë

viqa

23 Nën 09:38 Kafshë në fermë , Klinë

Shiten Derrat

20 Nën 10:15 Kafshë në fermë , Klinë

Shitet lopa shterrp

17 Nën 20:15 Kafshë në fermë , Lipjan

Viqa per mish

850 EUR

17 Nën 12:59 Kafshë në fermë , Pejë

Viqa ne shitje

1 EUR

11 Nën 19:32 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten viqat femena

11 Nën 16:37 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet mshtjerra bars

11 Nën 13:29 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop shtrrp

1 EUR

10 Nën 15:13 Kafshë në fermë , Mitrovicë

viqa

08 Nën 16:06 Kafshë në fermë , Ferizaj

Shitet lopa

08 Nën 14:34 Kafshë në fermë , Drenas

Shes viqa

500 850 EUR

07 Nën 17:38 Kafshë në fermë , Pejë

Viqa 1 mashkull 1 femer

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Viqa | Të gjitha | Kafshë në fermë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione