Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë në fermë Të gjitha në Skenderaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë në fermë,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë në fermë | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:30 Kafshë në fermë , Skenderaj

shes mzat

Sot 18:21 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lope per mish/kurbana

Sot 18:20 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mshtjerr sdyti me viq 25L

2 050 EUR

Sot 17:40 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes dhin me edh

Sot 16:47 Kafshë në fermë , Skenderaj

Centrifugë dhe Vaskë

650 EUR

Sot 16:28 Kafshë në fermë , Skenderaj

Qen

111 EUR

Sot 16:00 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten

1 EUR

Sot 15:58 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes lopen bars afer 7 muaj 10 deri 12 litra qumesht

1 700 EUR

Sot 15:52 Kafshë në fermë , Skenderaj

shitet viqi

800 EUR

Sot 15:27 Kafshë në fermë , Skenderaj

Biki

Online
Sot 14:54 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten mzet

Sot 14:24 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet biku

Sot 13:04 Kafshë në fermë , Skenderaj

viq femer

660 EUR

Sot 13:04 Kafshë në fermë , Skenderaj

Cisterna ndrroj me naj viq

320 EUR Price Reduced

Sot 12:11 Kafshë në fermë , Skenderaj

Viqi femer

660 EUR

Sot 10:54 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten mzet

Sot 10:12 Kafshë në fermë , Skenderaj

Mashkuj 5 mujsh

1 EUR

Sot 09:26 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet mzati

1 EUR

Sot 07:49 Kafshë në fermë , Skenderaj

Viq mashkull

Sot 07:23 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitetn

1 EUR

Sot 07:03 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet biku

Dje 10:55 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten dy mzet

Dje 10:12 Kafshë në fermë , Skenderaj

shitet lopa me viq

1 EUR

26 Maj 12:22 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet lopa me viq

2 500 EUR

26 Maj 12:14 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten viqat

25 Maj 23:45 Kafshë në fermë , Skenderaj

Lop me viq

2 750 EUR

25 Maj 11:10 Kafshë në fermë , Skenderaj

Bik

25 Maj 00:13 Kafshë në fermë , Skenderaj

shitet lopa

2 300 EUR

24 Maj 23:40 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet mshtjerra

24 Maj 13:49 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten mzet

24 Maj 00:12 Kafshë në fermë , Skenderaj

Ushit

1 500 EUR

23 Maj 10:01 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten mzet

22 Maj 14:27 Kafshë në fermë , Skenderaj

Qen

22 Maj 00:04 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet lopa

21 Maj 23:42 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes mzet per mi majt shum te mir qmimi 1550 euro

1 550 EUR

21 Maj 23:39 Kafshë në fermë , Skenderaj

Ndrroj me viq

350 EUR

21 Maj 10:48 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes lopen per tamel

21 Maj 10:21 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shesum qeni me marrveshje

2 231 EUR

21 Maj 08:16 Kafshë në fermë , Skenderaj

Ushitt

2 050 EUR

21 Maj 07:58 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shiten bikat Qmimi 3.40kg

20 Maj 23:39 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shes Mzatin

19 Maj 23:43 Kafshë në fermë , Skenderaj

Bika

19 Maj 00:29 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet mushtjerra

700 EUR

18 Maj 17:59 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet mshtjerra

3 EUR

18 Maj 13:48 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet Lopa me viq

2 150 EUR

17 Maj 02:10 Kafshë në fermë , Skenderaj

duj

16 Maj 15:14 Kafshë në fermë , Skenderaj

SHES DY BIKA

16 Maj 15:11 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet lopa

16 Maj 10:57 Kafshë në fermë , Skenderaj

Shitet

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë në fermë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë në fermë | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione