Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake - Qen, mace, shpend dhe kafshë të tjera në shitje

Qen , 43899
Të tjera , 13112
Shpendë , 7731
Mace , 834

Kafshë shtëpiake në shitje. Kërko shpallje për kafshë të ndryshme shtëpiake dhe gjeni kafshë shtëpiake si qen, shpendë, peshqi dhe akuarium, mace dhe kafshë tjera shtëpiake me çmimet më të volitshme në treg.


Filtroni shpalljet në bazë të kategorisë për të gjetur kafshën shtëpiake që ju kërkoni në mesin e 45.276 shpalljeve për kafshë shtëpiake në gjithë Kosovën.

Sot 13:45 Qen  ·  Vushtrri

Belg Malinois

Sot 13:21 Qen  ·  Ferizaj

Qeni

Sot 08:13 Mace  ·  Ferizaj

Shiten macat e vogla

100 EUR

Dje 22:55 Qen  ·  Gjilan

Pitbull

90 EUR

Dje 20:30 Shpendë  ·  Ferizaj

Kikireza 1+2

40 EUR

Dje 13:29 Shpendë  ·  Lipjan

Shiten 250 copa zoj Amrok Super harko

Dje 13:05 Qen  ·  Drenas

Buba

1 EUR

Dje 12:47 Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler Femen

Dje 12:47 Qen  ·  Prishtinë

Shesim Labrador

300 EUR

Dje 12:47 Qen  ·  Prishtinë

Shesim kelyshe Golden Retriever

320 EUR

Dje 12:45 Qen  ·  Ferizaj

Shitet klyshi sharrit 13 muj

300 EUR

Dje 12:45 Qen  ·  Prishtinë

Shesim kelyshe Shihtzu

350 EUR

Dje 12:44 Qen  ·  Pejë

Shesim Alabai

450 EUR

Dje 12:44 Qen  ·  Prishtinë

Shesim Akita Amerikan

400 EUR

Dje 12:43 Qen  ·  Prishtinë

Shesim Cane Corso

350 EUR Price Reduced

Dje 12:42 Qen  ·  Prishtinë

Shesim Chow chow

500 EUR

Dje 12:34 Mace  ·  Pejë

Shesim kotele Persiane sy blu

350 EUR

Dje 11:02 Qen  ·  Prizren

Klysh sharri

50 EUR

Dje 10:57 Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

Dje 10:45 Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

Dje 10:39 Të tjera  ·  Shtime

Shitet mshtjerra

4 EUR

Dje 10:24 Të tjera  ·  Shtime

Shes mshtjerren

4 EUR

Dje 09:07 Shpendë  ·  Gjilan

Shiten Qurat

Dje 08:51 Të tjera  ·  Skenderaj

Koshere bletesh

100 EUR

Dje 08:51 Qen  ·  Lipjan

Sotka

10 EUR

Dje 08:50 Qen  ·  Prizren

Qeni

50 EUR

Dje 08:46 Të tjera  ·  Lipjan

Vezë thëllënze

3 EUR

Dje 08:42 Të tjera  ·  Malishevë

Lop Qumshtore

2 800 EUR

Dje 08:42 Shpendë  ·  Gjilan

Shiten papagajt rosella

250 EUR

Dje 08:36 Mace  ·  Prishtinë

Mace Kotele per adoptim

Dje 08:29 Qen  ·  Prizren

Cane corso

1 EUR

Dje 08:28 Shpendë  ·  Gjilan

Shiten Qurat

Dje 08:27 Të tjera  ·  Mitrovicë

Makine per miser

350 EUR Price Reduced

Dje 08:12 Qen  ·  Prishtinë

Klysh Pomeranian Nga Turqia ����

570 EUR

Dje 08:11 Shpendë  ·  Gjilan

Shota

10 EUR

11 Korr 15:48 Qen  ·  Gjilan

klysh tsharrit

10 EUR

11 Korr 15:47 Qen  ·  Gjilan

klysh

10 EUR

11 Korr 15:45 Qen  ·  Prishtinë

Shesim Bichion Frise & Minimaltese

350 EUR

11 Korr 15:42 Qen  ·  Gjilan

qen tsharrit 10 eru

10 EUR

Jeni adhurues i kafshëve shtëpiake dhe po kërkoni të blini një të tillë? Ju tashmë jeni duke kërkuar në kategorinë e duhur. Platforma MerrJep.com ofron shumëllojshmëri të kafshëve shtëpiake si qen, mace, shpend, peshqi dhe më shumë me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Kafshë shtëpiake në shitje


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke ia mundësuar kështu përzgjedhjen e kafshëve shtëpiake nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Kërkoni shpallje për kafshë shtëpiake dhe gjeni qen, shpendë, peshqi dhe akuarium, mace dhe kafshë tjera shtëpiake të racave të ndryshme me çmimet më të volitshme në treg.


Qen - Kjo kategori është kategoria më e vizituar e kafshëve shtëpiake në MerrJep.com. Këtu ju mund të gjeni qen të racave më të njohura përfshirë pitbull, Haski, Sharri, Pastor, Bulldog, Akita, Pomeranez dhe më shumë.


Mace - Kategoria e maceve është gjithashtu kategori shumë e kërkuar nga përdoruesit që janë në kërkim të maceve shtëpiake. Në këtë kategori ka një llojllojshmëri macesh nga racat më të njohura si Perisane, Ruse, Chow, Britaneze, Munchkin, Lynsky, Skotsky, Siameze, kotele Persiane dhe më shumë.


Shpend - Kategoria e shpendëve ofron shpallje për shpend të ndryshme si gjej pula, zogj, gjela, qura, kanarina, papagalla, gardelina, gusa, pëllumba, bleta dhe shpend tjerë të ndryshëm në shitje.


Shisni kafshë shtëpiake në MerrJep.com


Nëse nuk jeni në gjendje ta mbani kafshën tuaj shtëpiake në shtëpi, duhet të përpiqeni të gjeni një vend të sigurt për të. Kjo është mënyra më e mirë për të siguruar që ata janë në duar të mira dhe të kenë një jetë të mirë.


Për këtë arsye ju duhet të konsideroni regjistrimin e shpalljes për kafshën tuaj shtëpiake në një platformë që ofron tregti të sigurt siç është MerrJep.


Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për kafshë shtëpiake dhe gjej blerësin potencial në mesin e mijëra shpalljeve për kafshë shtëpiake të racave të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione