Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina dhe Inventarë,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:30 Të tjera , Pejë

Roshtil

Dje 16:30 Të tjera , Pejë

MAQIN MISHIT

Dje 16:29 Të tjera , Pejë

Maqina e kafes

Dje 16:29 Të tjera , Pejë

SHPRIC PER SUGJUK

Dje 16:29 Të tjera , Pejë

Mulli

Dje 16:26 Të tjera , Pejë

Grill

Dje 15:38 Të tjera , Pejë

Furra Picav

Dje 15:37 Të tjera , Pejë

frigofera

Dje 15:37 Të tjera , Pejë

Maqina Teshav

Dje 15:37 Të tjera , Pejë

frigofera

Dje 15:36 Të tjera , Pejë

Kompresore te ftofjes

06 Sht 22:04 Të tjera , Pejë

Mimaki UJF 3042

5 000 EUR

04 Sht 17:56 Të tjera , Pejë

Raftet per pem dhe perime

02 Sht 10:18 Të tjera , Pejë

SHITET VENTILIMI 80 METRA I GJAT

25 Gush 14:40 Të tjera , Pejë

Gjenerator 20kw

17 Gush 16:56 Të tjera , Pejë

Shiten 10 cope dyer 90 x 200

30 EUR

16 Gush 18:11 Të tjera , Pejë

Kompresor

12 Gush 10:16 Të tjera , Pejë

Shitet kasaforta/safe

450 EUR

21 Korr 23:30 Të tjera , Pejë

Furre Buke

4 000 EUR

17 Korr 14:45 Të tjera , Pejë

LUGE PER NGARKIM DHE NGRITEJE TE PESHAVE

03 Korr 15:13 Të tjera , Pejë

shiten pajisje per furre buke

30 Qer 12:34 Të tjera , Pejë

Shiten makinat qepse industriale

450 EUR

21 Qer 16:12 Të tjera , Pejë

gjenerator wirman 45kva /37 kw

7 500 EUR

28 Maj 15:44 Të tjera , Pejë

kamijon per Grill te pulave

11 750 EUR

11 Maj 22:36 Të tjera , Pejë

Kompresor

11 Maj 17:27 Të tjera , Pejë

Kompresor

11 Maj 15:14 Të tjera , Pejë

Kompresor

30 Pri 22:36 Të tjera , Pejë

Traktor imt 577

20 Pri 05:56 Të tjera , Pejë

Kompresor

21 Mar 22:32 Të tjera , Pejë

Maqina te qepjes

160 EUR

28 Dhj 17:55 Të tjera , Pejë

Shes Gjenerator

21 Nën 21:33 Të tjera , Pejë

Shes 4 bandasht r16

130 EUR

15 Tet 06:08 Të tjera , Pejë

Furrë

1 000 EUR

04 Tet 00:24 Të tjera , Pejë

SHITET SHANKI ME DY KARRIGE

230 EUR

23 Sht 12:02 Të tjera , Pejë

Kuzhina

1 EUR

26 Gush 15:01 Të tjera , Pejë

KANTARIC ABS

06 Gush 17:51 Të tjera , Pejë

Makine per qepje

40 EUR

31 Korr 19:33 Të tjera , Pejë

paisjet per pastrimin

30 Korr 12:24 Të tjera , Pejë

Shitet

50 EUR

14 Korr 19:08 Të tjera , Pejë

Tenda

300 EUR

10 Qer 15:37 Të tjera , Pejë

ITM VEGA90 Nxemje me Naft

23 Pri 20:28 Të tjera , Pejë

Makina

155 EUR

18 Pri 20:47 Të tjera , Pejë

Maqin e bllokave

09 Pri 10:27 Të tjera , Pejë

Fellne

06 Mar 16:23 Të tjera , Pejë

Tushkabina dhe gilindera

06 Mar 16:23 Të tjera , Pejë

Tushkabina dhe gilindera

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina dhe Inventarë | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione