Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pun - Biznes dhe punë Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pun , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pun Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:52 Shërbime  ·  Për dasma  ·  Gjilan

SHATORA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 045 58 77 19

Sot 08:25 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Prishtinë

Kopshtar & shtepiak

Sot 08:21 Punë  ·  Kujdes dhe Pastrim  ·  Mitrovicë

Kopshtar & Shtepiak

10 Qer 13:16 Hapsirë afariste  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet Hotel me 4* Prishtin!!!

5 500 000 EUR

10 Qer 11:42 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Vushtrri

Kerrkoj pun shits I dervatev ose roj

10 Qer 00:05 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Klinë

HIDRO IZOLIME ME KONDOR

10 Qer 00:05 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Kastriot

IZOLIME

10 Qer 00:00 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Fushë Kosovë

BEJME IZOLIME

10 Qer 00:00 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Shtime

IZOLIME ME KONDOR

09 Qer 21:35 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Lipjan

IZOLIME ME KONDOR

09 Qer 21:34 Punë  ·  Punë nga shtëpija  ·  Malishevë

IZOLIME

09 Qer 21:33 Shërbime  ·  Zejtarë/Artizanate  ·  Vushtrri

IZOLIME ME KONDOR

03 Qer 20:49 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Prizren

Ipet lokali me qira

30 Maj 15:11 Punë  ·  Të tjera  ·  Besianë

Leshohet autolarje me qera

28 Maj 10:14 Hapsirë afariste  ·  Depo  ·  Gjakovë

Leshohet objekti me qera

27 Maj 09:52 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Mjeshter per uje dhe renovim te banjove

26 Maj 20:41 Punë  ·  Nderitim dhe arhitekturë  ·  Pejë

Ntp Berbati Group

21 Maj 11:24 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun si shofer kamjoni kategori C

18 Maj 22:22 Punë  ·  Të tjera  ·  Gjilan

Kerkoj Pun

17 Maj 16:31 Punë  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shabanaj-Qeramik bejm montimi gjitha qeramikav

13 Maj 16:32 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Kerkoj pun shofer bageri

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pun | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera, Oferta punë (punesim), Kerkoj punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • pune në kategorinë Punë
  • Pun në kategorinë Biznes dhe punë
  • pune në kategorinë Biznes dhe punë
  • puntor në kategorinë Punë
  • puntor në kategorinë Punë
  • puntor në kategorinë Biznes dhe punë
  • Punto në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • pun në kategorinë Punë
  • pune gjermani në kategorinë Biznes dhe punë
  • pune në kategorinë Biznes dhe punë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione