Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Burim,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Maj 21:19 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Miser

28 Maj 16:00 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Kollomoq I Bardh

20 EUR

28 Maj 16:00 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Kollomoq I Bardh

20 EUR

26 Pri 00:42 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Refined Cooking oil Suppliers

2 000 EUR

19 Pri 20:13 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Rasad bostan, speca, tranguj, domate

17 Pri 14:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Grur

15 EUR

04 Pri 17:02 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Fidane të mjedrrës

1 EUR

26 Mar 16:42 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Miser 170 thasë

18 Mar 14:45 Veshje dhe Tekstil , Burim

Shes luhajen per femij

55 EUR

15 Mar 19:37 Veshje dhe Tekstil , Burim

Luhaja ne shitje

55 EUR

21 Shk 12:39 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Fidane të mjedrrës

1 EUR

14 Shk 10:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shitet misri

12 Shk 20:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shitet misri

07 Shk 19:50 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Kollomoq

16 EUR

06 Shk 09:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Fidane të mjedrrës

1 EUR

19 Jan 22:56 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Raki e Molles

7 EUR

06 Jan 21:08 Prodhime ushqimore , Burim

Raki Molle

7 EUR

08 Dhj 20:15 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Miser

05 Dhj 11:07 Të tjera , Burim

Dru per shitje ne Banje te Pejes

11 Nën 19:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shitet ushqimi per kafsh

10 Nën 12:29 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Pasul

5 EUR

11 Tet 10:38 Prodhime ushqimore , Burim

Ftoj

25 Sht 21:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shiten Rrotoballat e sans

16 Sht 14:40 Të tjera , Burim

Dritare e perdorur

80 EUR

14 Gush 21:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Kumbulla me shumice

17 Korr 00:11 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Istog

11 Qer 12:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Miser

04 Qer 01:21 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Rrotuballa

05 Pri 14:08 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shiten dujt e Sanes

03 Pri 07:46 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shiten dongjit e Sanes

17 Mar 20:50 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Mjedra

12 Mar 14:35 Të tjera , Burim

Ulse per Ballkon Komplet nga 180euro - Separe

180 EUR

06 Mar 01:40 Veshje dhe Tekstil , Burim

rroba nga zvicërra

80 EUR

23 Shk 21:03 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Perime nga Shqiperia export

1 EUR

20 Shk 16:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Ushqim per lopë (Duj)

23 Jan 02:24 Të tjera , Burim

San

3 EUR

22 Jan 23:24 Prodhime ushqimore , Burim

Arra

2 EUR

07 Jan 01:06 Të tjera , Burim

shes dru ne kaliqan istog

06 Jan 07:54 Të tjera , Burim

Pulat

20 EUR

04 Jan 16:10 Të tjera , Burim

INVERTORA SOLAR 500W ������

85 EUR

30 Dhj 14:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Miser

15 EUR

28 Dhj 18:29 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Arra

21 Dhj 22:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Arra

3 EUR

15 Dhj 22:08 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Arra

3 EUR

09 Dhj 20:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Arra

3 EUR

05 Dhj 17:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Shiten patatet me shumic

29 Nën 23:37 Prodhime bujqësore/Bimë , Burim

Arra

3 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione