Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:14 Veshje dhe Tekstil , Pejë

Fustana ne shitje

09 Qer 10:53 Të tjera , Pejë

Kubza per oborr

09 Qer 10:17 Veshje dhe Tekstil , Pejë

kuklla

07 Qer 22:02 Të tjera , Pejë

Stiropor

07 Qer 18:14 Të tjera , Pejë

Shitet Bojleri 120 Litra

30 EUR

05 Qer 03:15 Të tjera , Pejë

Parfyma TOP OFERTA

15 EUR

19 Maj 14:37 Të tjera , Pejë

Tavolina dhe karrige

18 Maj 23:54 Të tjera , Pejë

Dru

30 EUR

18 Maj 09:16 Të tjera , Pejë

Shiten

11 Maj 22:10 Të tjera , Pejë

Aksion shiten drut me meter

11 Maj 21:53 Të tjera , Pejë

Aksion shiten drut me tub

06 Maj 12:30 Të tjera , Pejë

Kuti Paluese

25 EUR

18 Pri 05:37 Prodhime ushqimore , Pejë

Shes plastika

15 Pri 21:25 Veshje dhe Tekstil , Pejë

PEJNA

04 Pri 16:15 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

30 Mar 10:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

29 Mar 10:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrave

123 EUR

26 Mar 15:20 Të tjera , Pejë

PEJNA

24 Mar 20:29 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

24 Mar 13:06 Të tjera , Pejë

Gjenerator

1 100 EUR

21 Mar 13:50 Të tjera , Pejë

Perde Zebra

1 EUR

21 Shk 12:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

19 Shk 21:34 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Drith

28 EUR

19 Shk 21:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Miser

28 EUR

05 Shk 19:52 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

123 EUR

02 Shk 18:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

25 Jan 15:11 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrave

1 EUR

24 Jan 14:32 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

23 Jan 09:20 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

22 Jan 10:57 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

21 Jan 12:13 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

13 Jan 15:12 Prodhime bujqësore/Bimë , Pejë

Fidane të mjedrrës

1 EUR

06 Jan 21:02 Të tjera , Pejë

Raki te Molles

09 Dhj 20:23 Veshje dhe Tekstil , Pejë

Ne shitje

60 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione