Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitja me shumicë/Mall Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shitja me shumicë/Mall,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:09 Të tjera , Vushtrri

Tavolin me 6 karrika

50 EUR

18 Pri 18:43 Të tjera , Vushtrri

Gajbe

18 Pri 18:42 Të tjera , Vushtrri

Gajbe

10 Pri 22:35 Të tjera , Vushtrri

Shes gajbe

10 Pri 22:35 Të tjera , Vushtrri

SHES GAJBET EKSTRA

10 Pri 22:33 Të tjera , Vushtrri

Gajbe

10 Pri 22:32 Të tjera , Vushtrri

Shes gajbe

10 Pri 22:32 Të tjera , Vushtrri

Gajbe te reja te posardhura

05 Pri 12:54 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

04 Pri 17:25 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

03 Pri 10:12 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

02 Pri 09:53 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

01 Pri 12:49 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

31 Mar 10:11 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

30 Mar 10:38 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

29 Mar 19:41 Të tjera , Vushtrri

Shesim zall

1 EUR

29 Mar 09:26 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

28 Mar 10:07 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrave

123 EUR

27 Mar 16:00 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

24 Mar 20:55 Të tjera , Vushtrri

Drrasa te bungut dhe ahit te thata

24 Mar 19:15 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Sanë

20 Mar 11:11 Prodhime ushqimore , Vushtrri

Vezë të pulave të katundit

1 EUR

17 Mar 17:29 Të tjera , Vushtrri

Laminat

3 EUR

01 Mar 20:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

28 Shk 09:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

26 Shk 09:05 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

23 Shk 09:02 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

22 Shk 09:56 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

21 Shk 12:41 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

15 Shk 21:43 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Grur

15 Shk 21:35 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Miser Kallamoq

14 Shk 10:48 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

13 Shk 19:07 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

11 Shk 17:26 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Kallamoç

07 Shk 08:56 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

05 Shk 19:58 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

04 Shk 09:12 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

123 EUR

24 Jan 11:33 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

22 Jan 14:36 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrës

1 EUR

18 Jan 22:51 Prodhime ushqimore , Vushtrri

Kosova

18 Jan 22:51 Prodhime ushqimore , Vushtrri

Fara Te Pa Pjekura

6 EUR

09 Jan 23:47 Veshje dhe Tekstil , Vushtrri

Maica me shumic dhe pakicë

04 Jan 02:51 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Shitet kallamoqi

20 EUR

28 Dhj 19:18 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrave

132 EUR

27 Dhj 09:06 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Fidane të mjedrrave

18 Dhj 20:18 Prodhime bujqësore/Bimë , Vushtrri

Kallamoq me shumic dhe pakic

17 Dhj 10:12 Prodhime ushqimore , Vushtrri

Shes san me bari te but

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shitja me shumicë/Mall në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Shitja me shumicë/Mall | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione