Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

desktop - Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe desktop , kategori Kompjuterë (komplet) , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj desktop Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Maj 10:24 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Prishtinë

ASUS ROG Strix G17 ��

1 700 EUR Price Reduced

15 Maj 01:47 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC KOMPJUTER+MONITOR

20 EUR Price Reduced

15 Maj 01:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Lenovo PC Kompjuter

40 EUR Price Reduced

11 Maj 15:56 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Compaq  ·  Prishtinë

Kompjuter PC HP ProDesk 600 G2

135 EUR Price Reduced

30 Pri 15:06 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming Desktop PC

390 EUR

29 Pri 20:09 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming Desktop PC

390 EUR

24 Pri 18:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes PC Kompjuter (shtepia)

60 EUR Price Reduced

24 Pri 18:13 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Prishtinë

Shes Mac Tower PC

480 EUR

20 Pri 23:42 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Llaptop-Asus tuf gaming

450 EUR

20 Mar 23:50 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Desktop I7 8700

360 EUR

09 Mar 03:22 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 13" Retina 2013 Corei5/8/256 GB SSD

244 EUR Price Reduced

06 Mar 23:50 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Shes Llaptop Apple MacBook Pro

2 200 EUR

01 Mar 13:57 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 15” 2017

770 EUR

16 Jan 09:58 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC DELL i5 8GB RAM 3.3GHz

200 EUR Price Reduced

25 Dhj 16:25 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

HP Business Desktop - 9th Gen

290 EUR

20 Dhj 22:58 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Pc i ri i pa startuar asteniher

1 300 EUR

10 Dhj 20:12 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming PC komplet 6 sete

3 600 EUR

04 Dhj 17:17 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Microtower  ·  Prishtinë

PC KOMPJUTER HP DC7800

30 EUR

29 Nën 18:54 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Asus tug gaming

500 EUR

19 Nën 01:20 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Super gaming pc urgjent - RTX 3080

950 EUR

19 Tet 22:49 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Gaming lloptop asus FX505DT

680 EUR

28 Sht 11:03 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Lenovo Thinkpad P50 - Intel Core i7-6820HQ, 16GB 750GB

400 EUR

27 Sht 07:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet

1 000 EUR

26 Sht 14:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

kom

1 000 EUR

26 Sht 14:00 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Power Edge  ·  Prishtinë

Alien Ware

1 000 EUR

06 Sht 08:01 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

ASUS Tuf Gaming

600 EUR

04 Sht 18:29 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Asus Tuf Gaming

650 EUR

04 Gush 18:12 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Gaming PC

350 EUR Price Reduced

23 Korr 22:13 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Setup

1 500 EUR

16 Qer 16:03 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Prishtinë

Shitet laptopi Lenovo Ideapad Gaming 3

700 EUR

03 Maj 12:47 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Desktop i7 - 8700

450 EUR

20 Pri 09:54 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

MacBook Pro 17” Core i7

180 EUR

15 Pri 19:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC Desktop Lenovo ThinkCentre Core i5 Gen6

195 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj desktop | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione