Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për servisim të kompjuterëve

Servis dhe pjesë dhe paisje të ndryshme për kompjuter. Kërko shpallje për pjesë të ndryshme për kompjutera si adapter për laptop, tastier, maus, CD për formatizim, ekran për laptop, printer, kartelë grafike dhe pjesë tjera si dhe shërbime të ndryshme servisimi për kompjutera si servisim i monitorit, servisim i kartelave grafike, servisim i rigav shumë lloje tjera të servisimit të kompjuterëve.

15 Korr 09:47 Servis për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Formatizim Profesional per Laptop/Kompjuter

10 EUR

15 Korr 08:19 Servis për Kompjuterë  ·  Kaçanik

Shitet kasetofoni Golf 5 ' 4

123 EUR

11 Korr 01:00 Servis për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Paketa e Adobe 2023

40 EUR Price Reduced

06 Korr 17:12 Servis për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Ram 14 copa

70 EUR

03 Korr 17:49 Servis për Kompjuterë  ·  Gjilan

Hardiska shumic-pakic per Llaptopa PS3 PS4

2 EUR

03 Korr 11:04 Servis për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Pc Gaming

450 EUR

30 Qer 16:28 Servis për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Servis te gjitha llojet miner & gpu

1 EUR

27 Qer 15:39 Servis për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Hdd

20 Qer 23:56 Servis për Kompjuterë  ·  Gjilan

wahl,maqina

55 EUR

28 Maj 01:11 Servis për Kompjuterë  ·  Prizren

Nevoja për staf.

1 200 EUR

17 Maj 14:31 Servis për Kompjuterë  ·  Deçan

DELL XPS & Kartel Grafike Ps

22 Pri 17:17 Servis për Kompjuterë  ·  Mitrovicë

Formatizim te PC, Llaptopave.

20 Pri 16:14 Servis për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Kompjuter

250 EUR Price Reduced

18 Pri 05:06 Servis për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Lloptopi

09 Pri 10:59 Servis për Kompjuterë  ·  Besianë

Bitcoin Miner S19 Pro+ Hyd.

1 899 EUR

Platfroma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online e cila e bënë lidhjen mes shitësit dhe blerësit duke iu mundësuar kështu blerjen e gjërave nga komoditetit i shtëpisë suaj.


Gjej kompani që ofrojnë servise dhe pjesë dhe paisje rezervë për kompjuter me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në treg.


Servis për kompjuter dhe laptop


Gjej shpallje për kompani që kryejnë shërbim servisimi përkompjuter dhe laptop si servisim i monitorit, servisim i kartelave grafike, servisim i rigave dhe shumë shërbime tjera dhe gjej ofertat më të mira për servisimin e kompjuterit apo laptopit tuaj në gjithë Kosovën.


Blej pjesë dhe paisje për kompjuter dhe laptop


Gjej pjesë dhe paisje të ndryshme për kompjuter dhe laptop si adapter për laptop, tastier, maus, CD për formatizim, ekran për laptop, printer, kartelë grafike dhe shumë pjesë dhe paisje tjera me ofertat më të mira dhe çmimet më të volitshme në shpalljet për servis për kompjuter në MerrJep.com.


Kërkoni pjesë dhe paisje për kompjuter dhe laptop në bazë të filtrave për kërkim dhe gjej shpejt dhe lehtë pjesën apo paisjen që ju kërkoni në mesin e qindra shpalljeve për servisim të kompjuterëve në MerrJep.com.


Shit paisje dhe pjesë për kompjuter në MerrJep.com


Nëse keni pjesë apo paisje të ndryshme për kompjuter apo laptop eja në MerrJep.com. Regjistro shpallje me të gjitha informacionet e nevojshme për pjesën dhe paisjen që dëshironi të shisni dhe gjej blerësin potencial në mesin e qindra shpalljeve për servisim të kompjuterëve dhe laptopëve të markave dhe modeleve të ndryshme në gjithë Kosovën.
Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione