Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

I7 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Dardanë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe I7 , kategori , ose vendndodhje Dardanë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj I7 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Dhj 22:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Dardanë

Hp Pavillion g6

100 EUR

18 Dhj 10:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Dardanë

Lenovo Yoga 2

130 EUR

11 Nën 17:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Dardanë

MacBook Pro Retina 15.4" (Late 2012)

170 EUR

09 Maj 14:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Latitude  ·  Dardanë

DELL Latitude E 7240

100 EUR

15 Pri 13:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

System 76 14"

150 EUR

25 Nën 17:44 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Alienware  ·  Dardanë

Laptop -ALIENWARE

400 EUR

07 Gush 15:49 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Dardanë

Laptop

780 EUR

21 Korr 05:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Dardanë

HP Elite Book

210 EUR

21 Korr 05:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Dardanë

HP Elite Book

210 EUR

20 Korr 14:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Dardanë

Mac Book Pro

380 EUR

04 Shk 09:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Lloptop Lenovo i7

300 EUR

17 Dhj 17:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Yoga  ·  Dardanë

Loptop Lenova yoga

820 EUR

14 Korr 01:24 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Laptop

495 EUR

23 Shk 23:23 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

2 pc n'shitje

09 Dhj 20:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Dardanë

Shitet lop top Msi gaming i7 gen 2

320 EUR Price Reduced

09 Dhj 20:34 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  MSI  ·  Dardanë

Shitet ose nderrohet lop top msi gaming GT780 R

320 EUR

01 Qer 12:54 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  HP  ·  Dardanë

Kompjuter komplet

450 EUR

13 Shk 19:06 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Dardanë

Apple iMac 27 Core

600 EUR

13 Pri 20:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Shitet ose nderrohet MSI gaming

320 EUR Price Reduced

05 Dhj 00:57 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Laptop Core i7 2gen Touch Screen

160 EUR

03 Tet 23:07 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Cubot  ·  Dardanë

Shitet cubot s550 pro

160 EUR

19 Sht 13:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Dardanë

HP EliteBook 1040 G3 i7 Gen 6

450 EUR

09 Sht 06:31 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Dardanë

Sony ps3 super slim

170 EUR Price Reduced

19 Sht 16:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Dardanë

Shiten 2 llaptopa

02 Shk 22:26 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Dardanë

lloptop

370 EUR

07 Mar 17:39 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Dardanë

Pjes për PC

07 Mar 17:39 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Dardanë

Pjes për PC

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj I7 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

i7 i7 I7 i7 i7 I7 I7 i7 i7 i7

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione