Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:58 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Muzik

150 EUR

Dje 23:51 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Prizren

Iphone 14

510 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 21:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22+  ·  Prizren

Samsung S22 Plus

420 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 18:40 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prizren

Ram DDR4 8gb 3200mhz

32 EUR

Dje 16:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphone X 64GB Perfekt

105 EUR

Dje 16:45 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Prizren

Shitet

115 EUR

Dje 15:10 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Xiaomi redmi 9A

75 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 15:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

Iphone xs

99 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 15:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

Iphone 11 128gb

229 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Dje 13:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Prizren

iPhone 8 Plus 64GB

110 EUR

Dje 13:15 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A53  ·  Prizren

Shitet

115 EUR

Dje 13:12 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prizren

Samsung J3 Eclipse 16 gb

30 EUR

Dje 13:12 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prizren

PC Gaming 1660 super

450 EUR Price Reduced

Dje 13:11 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S3 Mini  ·  Prizren

4 Telefona Me Defekte

20 EUR

Dje 13:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prizren

Gaming PC 3060 12 gb

600 EUR

Dje 12:56 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Prizren

iPhone 8 Plus 64Gb

95 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:44 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Plus  ·  Prizren

Iphone 14 plus

620 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:41 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 mini  ·  Prizren

Iphone 12 mini

270 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:35 Shitore Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone X  ·  Prizren

Iphone X

155 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 11:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J7 Pro  ·  Prizren

Samsung galaxy j7 pro

Dje 10:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

laptop samsung

1 EUR

Dje 10:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

hp 15.6 inch

120 EUR Price Reduced

Dje 10:15 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

I3 gen 4 Nvidia 2gb

110 EUR Price Reduced

Dje 08:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Samsung A15 128Gb pako

125 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 08:43 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet telefoni i ri me pako

85 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 07:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11  ·  Prizren

Iphone 11

200 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 07:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Samsung A05 i ri i pa hapur

125 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 20:43 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Zvoshnika radio

25 EUR

19 Pri 19:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Prizren

iPhone XS -CE-����

170 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione