Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Televizor mini - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Televizor mini , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Televizor mini Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 22:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

70 EUR

Dje 22:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air 2 - 64 giga

90 EUR Price Reduced

Dje 22:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 4 - 128 giga

100 EUR

Dje 09:37 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

Dje 09:36 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Matës i baterive

10 EUR

12 Pri 12:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Sd card 64 gb Profesionale

8 EUR Price Reduced

07 Jan 19:08 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A21s  ·  Viti

Shitet telefon samsung

100 EUR

26 Nën 05:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

iPad Air 2 • 128 giga

130 EUR

26 Nën 05:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Prishtinë

Tablet per femije iPad 3

50 EUR

26 Nën 05:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Prishtinë

Apple iPad 5 nga Gjermania 128 gb

135 EUR

15 Nën 10:20 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

Tablet iPad Air 1

75 EUR Price Reduced

13 Nën 11:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Macbook Pro i5 2019 Touchbar

730 EUR

10 Nën 22:16 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy S23 Ultra CE 256/12

820 EUR

25 Tet 11:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256 CE

860 EUR

19 Tet 01:41 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10e  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy S10e 128/6

75 EUR

18 Tet 08:35 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S23 Ultra  ·  Prishtinë

Samsung S23 Ultra CE 256/12

860 EUR

10 Tet 03:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Fushë Kosovë

Ipad mini 2

75 EUR

10 Tet 03:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 3  ·  Fushë Kosovë

iPad per femije te ndryshem

50 EUR

28 Sht 11:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Prishtinë

AKCION Xiaomi Mi 10t Pro **8/256**

260 EUR Price Reduced

24 Sht 22:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 5  ·  Prishtinë

iPad 5th Generation 128 giga

135 EUR

01 Gush 02:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 4  ·  Prishtinë

iPad Mini 1 shum i mire per femije

50 EUR

01 Gush 02:08 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Prishtinë

iPad Mini 2 gjendje perfekte sikur i ri

85 EUR

11 Korr 12:36 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S22  ·  Viti

Shitet telefoni samsung galaxy s22 ultra

800 EUR

11 Korr 08:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Aspire  ·  Prishtinë

Shitet Leptopi i5 g1 120ssd 8ram

99 EUR

08 Korr 10:08 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet telefoni nokia 5.4

120 EUR

03 Korr 15:06 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Ipad Apple Are2 16 giga

139 EUR

05 Qer 04:14 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Tabllet samsung note me laps.

69 EUR

28 Maj 18:09 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Shitet Boxi ne gjendje shum te rujtun

99 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Televizor mini | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione