Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i5 9400f - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i5 9400f , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i5 9400f Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Maj 18:32 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Gaming Pc

400 EUR

16 Maj 05:07 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC i5-9400F -1650

299 EUR Price Reduced

07 Maj 15:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

I5 gen 9 gtx 1650

300 EUR Price Reduced

21 Pri 10:26 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

Procesor

95 EUR

31 Mar 03:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Pc gaming

10 Mar 11:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Therandë

GAMING PC

350 EUR

06 Mar 12:09 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Ferizaj

i5-9400f ,1660Ti , 16gb ram

22 Shk 02:52 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Gjilan

Shitet GAMING PC

400 EUR

13 Shk 14:19 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Alienware  ·  Pejë

Shiten 10X KOMPJUTERA GAMING

12 000 EUR

31 Jan 06:48 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prizren

Gaming PC komplet��

700 EUR

31 Jan 01:01 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prizren

Pc gaming Setup

690 EUR

27 Jan 09:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet PC

350 EUR

25 Jan 21:35 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

PC + MONITOR 240hz

550 EUR

23 Jan 19:39 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shtepiz Gaming i5

350 EUR Price Reduced

18 Jan 05:04 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Gaming Pc

370 EUR

02 Jan 23:41 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Setup Gaming

800 EUR

25 Dhj 16:25 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

HP Business Desktop - 9th Gen

290 EUR

23 Dhj 01:42 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming setup  ·  Prishtinë

URGJENT GAMING PC

1 000 EUR

12 Dhj 09:30 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Pavilion  ·  Vushtrri

Pc Gaming

470 EUR

11 Dhj 10:56 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Perfekt per Gaming n qdo loje

550 EUR

10 Dhj 19:28 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Shtepiza

450 EUR Price Reduced

08 Dhj 21:43 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Gjilan

Gaming PC

480 EUR Price Reduced

06 Dhj 04:46 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Kompjuter Gaming- Qmimi i Diskutushem.

1 600 EUR

22 Nën 13:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHES GAMING PC!

450 EUR Price Reduced

18 Nën 22:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Ferizaj

Kompjuter gaming

490 EUR Price Reduced

14 Nën 10:21 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Pc gaming setup

900 EUR

12 Nën 22:29 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kompjuter Gaming

690 EUR

31 Tet 16:11 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Pc

280 EUR

23 Tet 17:13 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  gaming  ·  Prishtinë

Shitet PC GAMING

450 EUR

23 Tet 06:36 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Pc Gaming CS2

400 EUR

09 Tet 14:38 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Pc Gaming

05 Tet 18:16 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Gaming Pc

350 EUR

28 Sht 14:27 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Setup Gaming komplet

1 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i5 9400f | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione