Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

nintendo - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nintendo , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nintendo Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:52 Konzolatë për lojëra  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nintendo 3ds me plot lojra

99 EUR Price Reduced

Dje 19:47 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Prishtinë

Nintendo wii U , me plot lojra te instalume

175 EUR Price Reduced

Dje 19:39 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

aksesor nintendo wii U

Dje 19:38 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DSI  ·  Prishtinë

kasete loje nintendo ds Transporti KS

10 EUR Price Reduced

Dje 18:26 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Nintendo ds me plot lojra ne te

59 EUR

Dje 16:57 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Kontroller nintendo switch

25 EUR Price Reduced

20 Maj 21:27 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Gjilan

Nintendo Switch Oled - i ri

380 EUR

20 Maj 12:59 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Toshiba  ·  Satellite  ·  Ferizaj

Toshiba Satellite

80 EUR Price Reduced

15 Maj 23:13 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prizren

Nintendo switch oled 64gb

100 EUR

15 Maj 01:47 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

PC KOMPJUTER+MONITOR

20 EUR Price Reduced

15 Maj 01:45 Kompjuterë (komplet)  ·  Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Lenovo  ·  Prishtinë

Lenovo PC Kompjuter

40 EUR Price Reduced

12 Maj 21:50 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Prishtinë

Shes Ps4 dhe Ps3

200 EUR

12 Maj 15:01 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Fushë Kosovë

Shitet Nintendo Switch

270 EUR

08 Maj 15:25 Telefon fiks  ·  Prishtinë

Telefona Fiks PANASONIC Telephone

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nintendo | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Nintendo 64 në kategorinë Lodra
  • nintendo në kategorinë Elektronika
  • Nintendo në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • nintendo 64 në kategorinë Moped (nën 50cc)
  • nintendo në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Nintendo në kategorinë Konzolatë për lojëra | Nintendo
  • nintendo në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • nintendo switch në kategorinë Moto-kultivatorë
  • Nintendo switch në kategorinë Elektronika
  • Nintendo në kategorinë Konzolatë për lojëra | Nintendo

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione