Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

televizor - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe televizor , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj televizor Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 22:27 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Video kamera  ·  Prishtinë

Kamer Eumig - 1937

200 EUR

Dje 22:22 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Prishtinë

Pllaka të vjetra të Elvis Preasley

80 EUR

Dje 22:19 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Radio SIEMENS - 1983

50 EUR

Dje 22:18 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Silver Radio - 1980

50 EUR Price Reduced

Dje 22:17 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer 24"

120 EUR

Dje 16:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Envy  ·  Prishtinë

Laptop HP 17 inch, I7, 16 gb ram.

220 EUR Price Reduced

Dje 11:01 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Matës i baterive

10 EUR

Dje 11:00 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Prishtinë

Vule me datë

12 EUR

18 Pri 12:37 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Prishtinë

Televizor Samsung

500 EUR

18 Pri 10:45 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Prishtinë

PAVAROTTI - 1986

80 EUR

18 Pri 04:55 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch v2

450 EUR

18 Pri 04:55 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch v2

450 EUR

18 Pri 04:53 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo switch

450 EUR

17 Pri 13:48 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Televizor

75 EUR

16 Pri 14:58 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Prishtinë

iPad 6 me fotrolle - 128 GB

105 EUR

16 Pri 11:55 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad 2  ·  Prishtinë

iPad Air 2 me fotrolle - 64 GB

90 EUR

16 Pri 11:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Prishtinë

iPad Air me fotrolle 32 GB

70 EUR

13 Pri 22:38 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Acer Monitor 17"

40 EUR

12 Pri 20:42 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Switch  ·  Prishtinë

Nintendo Switch

450 EUR

07 Pri 08:38 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Televizor

50 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj televizor | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione